مشاوره و سفارش

گلدان های پلاستیکی :

با کوچکتر شدن حیاط خانه ها و روی آوردن مردم به شهر و آپارتمان نشینی، علاقمندان به گل و گیاه به باغبانی در گلدان ها روی آورده اند. گیاهان در انواع گلدان کوچک و بزرگ در پاسیوها یا گلخانه های کوچک نگهداری می‌شوند و عطر و بوی آن ها باعث تلطیف فضا و طراوت و شادابی خانه ها می‌شود.

مزایای گلدان های پلاستیکی :

گلدان های پلاستیکی علاوه بر وزن کم و طراحی زیبا در بدنه، دارای رنگ های روشن و متناسب با دکوراسیون امروزی در ویلاها و آپارتمان ها می باشند و از این رو به عنوان بهترین گزینه برای نگهداری و پرورش گل و گیاه خانگی به کار می روند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی پاساک پلاست با بهره گیری از دانش روز دنیا در تبلیغات و شناسایی نیاز روز مشتری، می کوشد ابتدا به عنوان مشاور بهترین گزینه را در مورد گلدان پلاستیکی مورد نظر مشتری به وی معرفی نماید و سپس با در اختیار قرار دادن همه محصولات که در طرح و رنگ و ابعاد کاملا متفاوت می باشند، سلیقه مشتری خود را شناسایی کند و آگاهانه ترین خرید را برای مشتری خود به ارمغان بیاورد. باور ما این است که تنها با داشتن اطلاعات کافی می توان خریدی خوب انجام داد. می کوشیم اطلاعات کاملی در مورد گلدان پلاستیکی در اختیار شما قرار دهیم تا بهترین گزینه را بتوانید انتخاب کنید.

مسئول و مشاور پاساک پلاست

مهندس خانی

تماس بگیرید